Parametry plošiny Avia MP-16

Na montážní plošině objevíte nový rozměr práce ve výškách. Díky dosahovaným parametrům je vysokozdvižná plošina mezi mými klienty opakovaně vyhledáváný pomocník. Vyzkoušejte také, jak je báječné být ve výškách hýčkán – a přitom v maximálním bezpečí.

Výškový dosah:16 metrů
Boční dosah:8 metrů
Celková hmotnost:6 tun
Alternativní elektromotor:400V
Nosnost koše:225 kg

Vyhovují Vám parametry plošiny?
volejte 739 152 593

Dosah pracovní plošiny

Ať už se chystáte na údržbu veřejného osvětlení nebo řezání stromů, pracovní plošina Vás vyzvedne až do výšky 16 metrů! Rozhodně se této výšky nemusíte bát – v průběhu pronájmu plošiny neponechám nic náhodě a zajistím pro Vás maximální bezpečnost a komfort.

Hmotnost montážní plošiny

Jistě oceníte nízkou hmotnost (6 t) automobilové plošiny, která Vám bez problémů dovolí vjezd na citlivé povrchy bez jejich poškození.

Alternativní pohon plošiny

Opravdovou lahůdkou je alternativní pohon na elektromotor (400V). Díky němu se přímo vybízí využití plošiny v halách, hangárech a dalších uzavřených prostorách, kde je na místě omezit produkci splodin. Pokud máte k dispozici zásuvku na 400V, ušetřím naftu a Vy tak ušetříte nějakou kačku.

Splňuje emisní normu EURO II

Což znamená, že Vás při práci nebude obtěžovat zápach splodin. Splněním této normy je plošina šetrná k životnímu prostředí.

Vyhovují Vám parametry pracovní plošiny?

Jméno a příjmení Kontakt na Vás (telefon nebo email)
Vaše zpráva pro mě
  • Prosím vyplňte všechny pole
  • Odešlete zprávu kliknutím na tlačítko Odeslat zprávu
  • Zpravidla do 24 hodin se Vám ozvu zpátky

Petr Hub

Na trhu plošin působím již od roku 1999. Během svého působení jsem pomohl s prováděním výškových prací již několika stovkám zákazníků.

Zabývám se pronájmem pracovní plošiny. Výškové práce provádím pomocí vysokozdvižné plošiny.

Kontaktní informace

Petr Hub
Vysoká 48
756 41 Lešná

Telefon: 739 152 593

Další informace na stránce Kontakt »